13 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

Renkli Mineli Sıra Taşlı Yüzük

24,90  (KDV Dahil)

Zirkon Kalpli Renkli Mineli Yüzük

29,90  (KDV Dahil)

Renkli Mineli Kalpli Yüzük

29,90  (KDV Dahil)

Renkli Mineli Love (AŞK) Yüzük

24,90  (KDV Dahil)

Yılan Gold Yüzük

9,90  (KDV Dahil)

Yılan Gold Yüzük

9,90  (KDV Dahil)

Yılan Gold Eklem Yüzük

15,90  (KDV Dahil)

Ritim Gold Yüzük

19,90  (KDV Dahil)

Kare Gold Damga Yüzük

9,90  (KDV Dahil)

Yüzük Modelleri

Giyinmenin bir bütün olduğunu bilen ve kombinlerini aksesuarlarla tamamlamayı ilke edinen kişiler çok iyi bilir ki, yüzük bu tamamlayıcı aksesuarlar içinde oldukça önemli bir yer tutar. İster tek bir parmakta güçlü taşlarla bezenmiş gösterişli bir yüzük ile, ister tüm parmaklara yayılmış ve adeta bir hikaye yaratılmış kombinlemelerle kullanılsın, yüzükler, tarzınızı yansıtmanız ve kombinlerinizi tamamlamanız için önemli ve harika bir detaydır. TakiGelsin.com ailesi, bu detayın öneminin farkında olarak, geniş ürün/model yelpazesi ve her tarza uygun olacak şekilde tasarlanmış olan yüzük modellerini siz aksesuar ve yüzük severlerin beğenisine sunuyor.

Yüksek kalitesi, farklı tasarımları, her bütçeye uygun fiyatları ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatması ile daima müşterisini memnun etmiş ve etmeye devam eden TakiGelsin.com, bu takdir ve beğenileri, ilke edindiği “her açıdan müşteri memnuniyeti” disiplinine borçludur. İster kadın, ister erkek olun, romantik, klasik, casual, ottoman, geleneksel, gotik, modern, frapan ya da vintage, aklınıza gelebilecek bir çok çeşitli hatlara sahip bu yüzük modellerinin içinden kendiniz ya da sevdikleriniz için uygun seçimler yapabilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Takigelsin.com sitesi üzerinden satın alacağınız yüzükler, özel olarak tasarlanmış jewel (mücevher) kutusuyla birlikte, darbelere karşı korunaklı bir biçimde kargolanmış olarak sizlere ulaştırılır. Takigelsin.com aracılığı ile satın aldığınız hiç bir üründe kararma, solma, paslanma ve benzeri durumlar yaşanmamaktadır. Ayrıca cilt üzerinde oluşması muhtemel herhangi bir alerji, tahriş ve benzeri sağlık açısından olumsuz etkiler de, Takı Gelsin güvencesiyle sunulan ürünler aracılığı ile ortadan kalkmaktadır.

Beğendiğiniz ürünün fotoğrafına tıklayıp ürünün ayrıntılı özelliklerine, farklı açılardan çekilmiş extra fotoğraflarına, varsa kampanya ve indirim bilgisine, ürünü satın alan müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. O halde hadi bakalım, Takı Gelsin !