Gösterilen sonuç sayısı: 9

Bileklik Kombinleri (1)

Renkli Mineli Kalın Bileklik

29,90  (KDV Dahil)

4’lü Kombin Gold Bileklik

29,90  (KDV Dahil)

Neon Tiffany Gold Bileklik

19,90  (KDV Dahil)

Renkli Taşlı Gold Bileklik

14,90  (KDV Dahil)

Gold Zirkon Taşlı Top Bileklik

14,90  (KDV Dahil)

Rose Gold Pullu Bileklik

10,00  (KDV Dahil)

Gold Halka Bileklik

10,00  (KDV Dahil)

Gold Tifany Bileklik

10,00  (KDV Dahil)

Gold Burgu Bileklik

10,00  (KDV Dahil)

Bileklik Modelleri

Giyinmenin bir bütün olduğunu bilen ve kombinlerini aksesuarlarla tamamlamayı ilke edinen kişiler çok iyi bilir ki, bileklik bu tamamlayıcı aksesuarlar içinde oldukça önemli bir yer tutar. İster güçlü taşlarla bezenmiş tek parça gösterişli bir bileklik, ister her iki kola yayılmış ve adeta bir hikaye yaratılmış kombinlemelerle oluşturulmuş, zincirli, boncuklu, taşlı, deri detaylı ya da kemik bileklik modelleri, tarzınızı yansıtmanız ve kombinlerinizi tamamlamanız için önemli ve harika bir detaydır. TakiGelsin.com ailesi, bu detayın öneminin farkında olarak, geniş ürün/model yelpazesi ve her tarza uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bileklik modellerini siz aksesuar ve bileklik severlerin beğenisine sunuyor.

Yüksek kalitesi, farklı tasarımları, her bütçeye uygun fiyatları ve güvenli alışveriş deneyimi yaşatması ile daima müşterisini memnun etmiş ve etmeye devam eden TakiGelsin.com, bu takdir ve beğenileri, ilke edindiği “her açıdan müşteri memnuniyeti” disiplinine borçludur. İster kadın, ister erkek olun, romantik, klasik, casual, ottoman, oryantal, geleneksel, gotik, modern, frapan ya da vintage, aklınıza gelebilecek bir çok çeşitli hatlara sahip bu bileklik modellerinin içinden kendiniz ya da sevdikleriniz için uygun seçimler yapabilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Takigelsin.com sitesi üzerinden satın alacağınız bileklikler, özel olarak tasarlanmış jewel (mücevher) kutusuyla birlikte, darbelere karşı korunaklı bir biçimde kargolanmış olarak sizlere ulaştırılır. Takigelsin.com aracılığı ile satın aldığınız hiç bir üründe kararma, solma, paslanma ve benzeri durumlar yaşanmamaktadır. Ayrıca cilt üzerinde oluşması muhtemel herhangi bir alerji, tahriş ve benzeri sağlık açısından olumsuz etkiler de, Taki Gelsin güvencesiyle sunulan ürünler aracılığı ile ortadan kalkmaktadır.

Beğendiğiniz ürünün fotoğrafına tıklayıp ürünün ayrıntılı özelliklerine, farklı açılardan çekilmiş extra fotoğraflarına, varsa kampanya ve indirim bilgisine, ürünü satın alan müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. O halde hadi bakalım, Takı Gelsin !